Elpuskáztunk három pontot

"Csak" 13 góllal készültünk erre a mérkőzésre ami szerencsétlen számnak bizonyult, mert már a 3. játékrész végére kiürült a gólzsák. Az Octopus viszont a lefújásig bírta a gólgyártást így az ő oldalukon kettővel többet mutatott a végén az eredményjelző.

Amilyen jól kezdődött a meccs az ELTE csapata számára, olyan rosszul fejeződött be. A mérkőzés elejétől fogva, a harmadik negyed közepéig magabiztosan vezetett az ELTE, már 4 gólos különbség is volt a javára (9:13), de 9 perccel a vége előtt valami megváltozott és több ELTE-s gól már nem született, az ellenfél részéről viszont hat is. A hazaiak a vezetést (a meccs folyamán először) az utolsó negyed utolsó percénél tudta átvenni (14:13), majd a mérkőzés lefújása előtt 10 másodperccel a végeredményt is beállította (15:13).

Octopus BVSE - ELTE 15:13 (2-5,4-3,5-5,4-0)

2013.04.21. 17:00, Szőnyi út

Octopus BVSE: Fülöp Á., Tankó Á. L. (2), Bánhidy A. (8), Balatoni Zs. (3), Léber Zs., Szabó B., Nagy Zs., Pásztor A., Cserven M., Kaiser F., Fülöp D., Lihotzky K (2)

ELTE-BEAC: Várhelyi Z., Kiss Cs. (4), Rompos G. (2), Hansson K. (2), Kállai A., Szabó A. (2), Markó-Varga K., Bakos G., Kovács B., Tóth Sz. (1), Stark T., Tar I. (1), Jancsó D. (1)

Játékvezetők: Vogel Gábor, Bujka János