2013

Elcsentünk 3 pontot a SOTE-től

2013.09.29.

A Semmelweis VKS otthonába látogattunk szeptember 29-én, és ha már ott voltunk, fordulatos és izgalmas meccset játszottunk velük. A ringlispílből végül mi röpülünk ki győzelemmel, ezzel igazán kellemessé téve a bajnokság rajtját. » Tovább

Legyőztük a BVSC TIPO-t

A kora délutáni meccsre csak 11-en jöttünk el, de így is hárommal több játékost vonultattunk fel az ellenfélnél. Talán ezért is bírtuk jobban a végét, és fordítottunk kétgólos hátrányról két perc alatt az utolsó negyedben. » Tovább

Elpuskáztunk három pontot

"Csak" 13 góllal készültünk erre a mérkőzésre ami szerencsétlen számnak bizonyult, mert már a 3. játékrész végére kiürült a gólzsák. Az Octopus viszont a lefújásig bírta a gólgyártást így az ő oldalukon kettővel többet mutatott a végén az eredményjelző. » Tovább

Sporttörténelmi döntetlen a SOTE-vel

Kapusok napja volt most vasárnap a Sportmaxban: Várhelyi Zoli 62%-os, Szász Peti 65%-os sikerrel óvta csapata hálóját, a minimális különbség oka, hogy az ELTE alapvonalán eggyel kevesebbszer kellett emelkedni. » Tovább

Focieredmény a listavezetővel

A védekezés dominált a Komplex elleni meccsen, de sajnos a vendégek húztak magasabb falat a kapujuk elé. Három lőtt góllal ritkán lehet vízilabdameccset nyerni, vasárnap nekünk sem sikerült. » Tovább

Március 30-án az edzés 19:30-tól kezdődik

Március 30-án szombaton meccsek miatt az edzés 19:30-tól kezdődik.

Győzelem Budafokon

Nehezen indult a meccs a budafoki minipályán, a Bánki jól használta a medence adottságait. A második félidőre azonban felülkerekedett a fiatalos frissességünk és legyűrtük a bunyós ellenfelet. » Tovább

Ötödik lett az ELTE csapata az I. Vízilabda MEFOB-on!

Lezajlott az I. Vízilabda Egyetemista- és Főiskolás Országos Bajnokság, amelyen az ELTE csapata két győzelemmel és két vereséggel az ötödik helyen végzett. Gratulálunk a csapatnak! » Tovább

Megvertük a Raiffeisent

Az első három percben sikerült három góllal elhúznunk a Rafitól és - láss csodát - a lefújáskor három köztét mutatott az eredményjelző. Röviden: végre megvan az első győzlem az alsó házban. » Tovább

Centerjáték döntött vasárnap

Nem sikerült leúszásokkal megfognunk a Faterpólót, akik kis létszámú de eredményes centerkülönítményt üzemeltettek a kapunk előtt. Ennek eredményeképpen - 4 büntetővel megtámogatva - egy góllal múltak minket felül. » Tovább

Lelépett minket a TIPO

Körbeúszott minket a BVSC TIPO és sajnos gólhelyzetekben nem voltak hajlandóak hibázni. Három negyedig tartotta magát a csapat, de az utolsó játékrészre fejben is feladtuk a meccset. » Tovább

Pofon a nyitómeccsen

Egygólos vereséggel kezdtük a tavaszi idényt, az Octopus gyűrt le minket fordulatos meccsen a 6 gólig jutó Lihotzky Károly és a magabiztosan védő Fülöp Ádám vezérletével. » Tovább

Egyetemi- és Főiskolai Vízilabda Bajnokság

A Semmelweis Egyetem két lelkes hallgatója a Magyar Egyetemi- és Főiskolai Sportszövetséggel (MEFS) és a Magyar Vízilabda Szövetséggel karöltve megrendezi március 22-24 között az I. Magyar Egyetemi- és Főiskolai Vízilabda-bajnokság-ot. » Tovább

2012

2012 augusztusi edzések

Az augusztusi edzések keddenként és péntekenként 19-20 óra között lesznek a Tüzér utcában.

Döntetlen a Komplex PSE-vel

Utolsó másodpercben egyenlített a Komplex a Tüzér utcában, ezzel pontot csent az igen gólszegény, 6:6-os mérkőzésen.

0:5 Szentendrén

Kőkemény mérkőzésre készültünk vasárnap az MTK-Szentendre ellen. Már Szentendrén jártunk, mikor jött a telefon, hogy nem lesz meccs, mert vízalatti szoborkiállítás van a medencében.

2011

Még két edzés lesz 2011-ben

Két pénteki edzésünk lesz még, dec. 23-án, és 30-án.

Győztünk a Faterpóló ellen

A Faterpóló csapata fogadott minket a Budapest Felnőtt Bajnokság alsó házában a Tüzér utcában. A házigazda neve is sugallta, hogy a rutin az ő oldalukon áll, robbanékonysággal kell lefőzni őket. » Tovább

Győzelem a Sportliget SE ellen

Egy góllal múltuk felül a Sportligetet a Kőér utcában. Sportliget SE - ELTE-BEAC 10-11

Visszavágott a BVSC-TIPO

A csoportkörös győzelmünk után 11-7-re vett elégtételt a TIPO.

Irány az alsó ház

Csak a győzelem repíthetett volna minket a felső házba, de fordulatos meccsen 13-10 arányban vereséget szenvedtünk a HETE-vel szemben.